Scientific Works

ISSN-print: 2073-8730
ISSN-online: 2414-0295

Новини

Доступ до EBSCO

До уваги науковців ОНТУ (ОНАХТ)!! Університет отримав доступ до бази даних EBSCO!! Скористатись доступом можно у локальній мережі Науково-технічної бібліотеки ОНТУ (ОНАХТ).

Включення журналу в наукометричну базу індексування "Sherpa Romero"

Посилання

Квітневі вебінари #LibONAFT

Шановні науковці ОНАХТ, запрошуємо Вас взяти участь у серії квітневих вебінарх від #LibONAFT.

Вебінари відбуватимуться із використанням ресурсу Zoom.

Для отримання посилання на вебінар просимо Вас зареєструватись: https://forms.gle/q9zELXNDUSB9hknV7

Розклад:
✓07 квітня 12:00 - Робота з науковими платформами.
✓09 квітня 12:00 - Робота з репозитарієм академічних текстів ОНАХТ та електронним каталогом.
✓14 квітня 12:00 - Наукові соціальні мережі: ORCID, Publons та інші.
✓16 квітня 12:00 - Оформлення списків використаних джерел: APA, IEEE (та ін.) та ДСТУ України.
✓21 квітня 12:00 - Підготовка наукової публікації до друку.
✓24 квітня 12:00 - Діджиталізація роботи науковця.

Також нагадуємо, що щоп'ятниці з 12:00-13:00 відбуваються консультування у форматі "Питання-Відповідь" чекаємо на Вас за посиланням:
https://zoom.us/j/641689019?pwd=WmQxa0RZb0tsWG5KdTI4bWcyeUxCZz09

#LibONAFT #ONAFT #CenSciONAFT

Шановні науковці ОНАХТ

Шановні науковці ОНАХТ, звертаємо Вашу УВАГУ, що з понеділка 21 жовтня 2019 до 21 березня 2020 року є можливість скористатися доступом до 5-ти наукових ресурсів від Research4Life Організації об’єднаних націй : Hinari, AGORA, OARE, ARDI та GOALI.
Доступом можна скористатись у читальних залах Науково-технічної бібліотеки ОАНХТ за адресою: вул. Канатна 112, А-225, А-226 та А-228.
Research4Life – платформа, яка об’єднує п'ять програм - Hinari, AGORA, OARE, ARDI та GOALI - які надають доступ до академічних та професійних рецензованих текстів, зокрема доступ до 100 000 провідних журналів і книг у галузі охорони здоров'я, сільського господарства, навколишнього середовища, прикладних наук та правової інформації: «Дослідження в галузі охорони здоров’я» (Hinari), «Дослідження в сільському господарстві та харчових технологіях» (AGORA), «Дослідження в галузі довкілля» (OARE), «Дослідження розвитку та інновацій» (ARDI) та «Дослідження з правосуддя» (GOALI).

Видання Proceedings of the International Geometry Center прийняли на індексування до наукометричної бази Scopus

Колектив Координаційного центру видання наукової періодики 7 жовтня отримав неймовірно важливий лист - наукове видання «Proceedings of the International Geometry Center», яке було засновано у 2004 році Одеською національною академією харчових технологій, прийняли на індексування до міжнародної наукометричної бази Scopus.Тематична спрямованість " Proceedings of the International Geometry Center " пов’язана з висвітленням найбільш важливих та актуальних проблем у галузі математики, її застосувань, зокрема у диференціальній геометрії, топології, математичній фізиці та динамічних системах.За період існування, видання сформувало сильну команду вчених з України, Австрії, Вірменії, Ізраїлю, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Росії, Румунії, США, Туреччини, Франції, Чехії та Естонії.Це все стало можливим завдяки злагодженій роботі всього колективу, проте необхідно відмітити і титанічну щоденну роботу відповідального редактора кандидат фіз.-мат. наук, доцент кафедри вищої та прикладної математики ОНАХТ Коновенко Надії Григорівни.Вітаємо редакційну колегію, рецензентів та науковці із цією подією!

Колектив Координаційного центру видання

наукової періодики Науково технічної бібліотеки ОНАХТ